A dental professional wearing safety PPE gear and white lab coat smiling compassionately

 

 

 

 

 

Vzorky do ordinací elmex® a meridol®

!Důležité upozornění!

V období od 13.12.2021 nebude možné objednávat vzorky do ordinací z důvodu uzavření našeho skladu. Zasílání bude obnoveno v roce 2022 po aktualizaci cen od našeho dopravce. O přesném datu spuštění a případné změně ceny za poštovné Vás budeme informovat v této sekci našeho webu. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši přízeň v roce 2022.

Program "Vzorky do ordinací"

Společnost COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. nabízí v rámci programu "Vzorky do ordinací" zubním ordinacím a samostatně podnikajícím zubním lékařům a dentálním hygienistkám možnost objednání balíčku neprodejných vzorků zubních past pro edukativní a marketingové účely v ordinacích.

Před objednáním balíčku vzorků se prosím důkladně seznamte s aktuálním zněním pravidel programu "Vzorky do ordinací", které naleznete zde.

Balíček obsahuje 100 kusů vzorků zubních past a odborné materiály.

Složení balíčku nelze upravovat. Obsah balíčku:

  • meridol® vzorek zubní pasty 20 ml, 50 ks
  • elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL vzorek zubní pasty 20 ml, 50 ks
  • elmex® SENSITIVE leták 50 ks
  • meridol® leták 50 ks
  • elmex® gelée leták 50 ks

Přepravu a doručení balíčku vzorků zajišťuje společnost ppm factum a.s. a je zpoplatněna částkou 150 Kč, včetně DPH, která Vám bude fakturována společností ppm factum a.s. při doručení balíčku.

Balíček Vám bude doručen do 5 pracovních dnů od dokončení objednávky. 

Zasílání balíčků je možné pouze v rámci ČR. Zasílání na adresy v rámci SR není možné.
 

Objednat balíček

 

Nákup do ordinace

Pokud si přejete zakoupit produkty ústní hygieny značek Colgate®, elmex® nebo meridol® do Vaší ordinace, kontaktujte prosím distributora našich produktů společnost LIFTEC CZ a.s., se sídlem Praha 10, Počernická 272/96, PSČ 108 03 
logistika@liftec.cz
 
Na výše uvedené emailové adrese Vám společnost LIFTEC CZ a.s. poskytne veškeré informace k Vaší objednávce, včetně aktuálního ceníku a objednávkového formuláře. Správcem Vašich osobních údajů poskytnutých na výše uvedenou emailovou adresu je společnost LIFTEC CZ a.s.