Objednejte si

Nákup do ordinace

Nákup do ordinace

Pokud si přejete zakoupit produkty ústní hygieny značek Colgate®, elmex® nebo meridol® do Vaší ordinace, kontaktujte prosím distributora našich produktů společnost LIFTEC CZ a.s., se sídlem Praha 10, Počernická 272/96, PSČ 108 03 
logistika@liftec.cz
 
Na výše uvedené emailové adrese Vám společnost LIFTEC CZ a.s. poskytne veškeré informace k Vaší objednávce, včetně aktuálního ceníku a objednávkového formuláře. Správcem Vašich osobních údajů poskytnutých na výše uvedenou emailovou adresu je společnost LIFTEC CZ a.s.

Program "Vzorky do ordinací"

Program "Vzorky do ordinací"

Společnost COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. nabízí v rámci programu "Vzorky do ordinací" zubním ordinacím a samostatně podnikajícím zubním lékařům a dentálním hygienistkám možnost objednaní balíčku neprodejných vzorků zubních past pro edukativní a marketingové účely v ordinacích.

Před objednáním balíčku vzorků se prosím důkladně seznamte s aktuálním zněním pravidel programu "Vzorky do ordinací", které naleznete zde.

Balíček obsahuje 100 kusů vzorků zubních past a odborné materiály.

Složení balíčku nelze upravovat. Obsah balíčku: 

elmex® ANTI-CARIES PROFESSIONAL ™ , vzorek 19 ml 30 ks

elmex® CHILDREN, vzorek 12 ml 20 ks

elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL ™ , vzorek 20 ml 50 ks

leták elmex® gelée 50 ks

leták elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL ™ 50 ks

leták elmex® dětský 25 ks

Přepravu a doručení balíčku vzorků zajišťuje společnost ppm factum a.s. a je zpoplatněna částkou 150 Kč, včetně DPH, která Vám bude fakturována společností ppm factum a.s. při doručení balíčku.

Balíček Vám bude doručen do 5 pracovních dnů od dokončení objednávky.

Objednat balíček

Zasílání balíčků je možné pouze v rámci ČR. Zasílání na adresy v rámci SR není možné, bude zprovozněno později během tohoto roku. Děkujeme za pochopení.