Objednejte si

Nákup do ordinace

Nákup do ordinace

Pokud si přejete zakoupit produkty ústní hygieny značek Colgate®, elmex® nebo meridol® do Vaší ordinace, kontaktujte prosím distributora našich produktů společnost LIFTEC CZ a.s., se sídlem Praha 10, Počernická 272/96, PSČ 108 03 
logistika@liftec.cz
 
Na výše uvedené emailové adrese Vám společnost LIFTEC CZ a.s. poskytne veškeré informace k Vaší objednávce, včetně aktuálního ceníku a objednávkového formuláře. Správcem Vašich osobních údajů poskytnutých na výše uvedenou emailovou adresu je společnost LIFTEC CZ a.s.

Program "Vzorky do ordinací"

Program "Vzorky do ordinací"

Společnost COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. nabízí v rámci programu "Vzorky do ordinací" zubním ordinacím a samostatně podnikajícím zubním lékařům a dentálním hygienistkám možnost objednaní balíčku neprodejných vzorků zubních past pro edukativní a marketingové účely v ordinacích.

Před objednáním balíčku vzorků se prosím důkladně seznamte s aktuálním zněním pravidel programu "Vzorky do ordinací", které naleznete zde.

Balíček obsahuje 100 kusů vzorků zubních past a odborné materiály.

Složení balíčku nelze upravovat. Obsah balíčku: 

elmex ANTI-CARIES PROFESSIONAL, vzorek 19 ml 30 ks

elmex dětský, vzorek 12 ml 20 ks

elmex Sensitive Professional, vzorek 20 ml 50 ks

leták elmex gelée 50 ks

leták elmex Sensitive Professional 50 ks

leták elmex dětský 25 ks

objednávací kartička 50 ks

leták elmex ANTI-CARIES PROFESSIONAL 25 ks

Přepravu a doručení balíčku vzorků zajišťuje společnost ppm factum a.s. a je zpoplatněna částkou 150 Kč, včetně DPH, která Vám bude fakturována společností ppm factum a.s. při doručení balíčku.

Balíček Vám bude doručen do 5 pracovních dnů od dokončení objednávky.

Objednat balíček

Zasílání balíčků je možné pouze v rámci ČR. Zasílání na adresy v rámci SR není možné, bude zprovozněno později během tohoto roku. Děkujeme za pochopení.